Od czego mogą być te uporczywe zawroty?

Witam od kilku lat mam zawroty głowy ,są one bardzo uciążliwe,czuję się dobrze i nagle zawroty które trwają długo 3 lat temu robiłam badania pod kątem głowy wszystko ok laryngolog ok ortopeda problemy z kręgami szyjnymi Od czego mogą być te uporczywe zawroty Przy tym boli mnie kark tył głowy iboekkievdretwienie Proszę o poradę

Witam!
Przy prawidłowych badaniach laboratoryjnych należy rozważyć jeszcze przyczynę nerwicową. Konsultacja psychiatryczna, określą profil osobowości, poziom lęku, podatność na sugestię i zaproponują odpowiednie postępowanie: psychoterapia z lekami p/lękowymi.
Powodzenia
W. Łuczkowski.