Od czego mogły powstać czerwone plamki na plecach męża?

Witam mam pytanie mężowi mojemu pokazały sie na plecach nie całych plamki czerwone koło 10 i nie wiemy od czego moga być?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą być spowodowane reakcją alergiczną. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości, Wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego.

Dzień dobry :). Proszę umówić męża na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl