Od czego może boleć pępek?

Od czego może boleć pępek ? Dodam że mam problemy z refluksem żołądka też miałam przepukline pepkowa operowana 16 lat temu a 3 lata temu laparoskppie w celu diagnostyki endometriozy która została wykluczona miałam tylko zrosty prawdopodobnie po operacjach z dzieciństwa. Bóle mam czasem nie wiem skąd 2 lata temu miałam cesarke a chirurg nic złego nie widzi.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może bóle wynikają ze zrostów . Czy było usg? Sadze ze warto jest udac się do lekarza rodzinnego