Od czego zacząć usprawnianie swoich zdolności motorycznych?

Witam. Mam 22 lata i nigdy nie jeździłam na rowerze, rolkach, deskorolce czy hulajnodze. Mam duże problemy z utrzymywaniem równowagi. Strasznie się tego wstydzę, wstydzę się ćwiczyć, tego, że ktoś mnie zobaczy, że się zorientuje, że nie potrafię. Czy jest dla mnie jeszcze jakaś szansa? Od czego zacząć usprawnianie swoich zdolności motorycznych? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź. Pozdrawiam.

Witam!
W zależności od grubości portfela: Prywatna rehabilitacja, ćwiczenia na dostępnych nośnikach typu płyta lub inne i ćwiczyć w domu. Potem w zależności od postępów siłownia. Zaczynać należy od typowej gimnastyki.
Powodzenia
W. Łuczkowski.