Od czego zależy ilość wypadających włosów podczas mycia?

Witam, Od czego zależy ilość wypadanych włosów przy myciu? Raz wypadnie mi dosłownie tylko kilka włosów przy myciu a raz ze 30.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Włosy wypadają nie tylko podczas mycia, ale przy innych czynnościach także - podczas czesania, zakładania/zdejmowania czapki, odgarniania włosów ręką. Nie jest Pani w stanie zaobserwować ich wypadania. Nie należy więc porównywać ilości włosów które wypada tylko podczas mycia. Jest to zupełnie niemiarodajne.