Od kiedy działa ochrona antykoncepcyjna przy tabletkach?

Pominiecie tabletki antykoncepcyjne. Witam serdecznie. Od dwóch lat przyjmuję tabletki antykoncepcyjne. Nigdy o zadnej nie zapomniałam. Wczoraj jednak powinnam przyjac 11 tabletke, a w blistrze byla 10. Nie moglam sobie przypomnieć kiedy zappmnialam wziac tabelki. W panice wzielam 2 zeby wyrownac "rachunek". Czy kolejne mam brac normalnie? Dodam ze wspolzylam w sobote w moj dzien nieplodny. Czy moge zajsc w ciaze? Ochrona antykoncepcyjna juz teraz nie dziala?

witam,
nie należy przyjmować zaległych tabletek na raz.
Pominięcie tabletki i nie uzupełnienie braku w ciągu 3ech godzin od regularnej godziny skutkuje zmniejszeniem skuteczności i nie jestem w stanie przewidzieć czy mogło dojść do zapłodnienai czy nie.
Proponuje odstawić tabletki i wykonac test ciążowy po 14 dniach od możliwego zapłodnienia