Od której piersi zaczynać karmienie?

Od ktorej piersi zaczynac karmienie? Zawsze jedna mam pelniejsza niezaleznie czy koncze czy zaczynam od niej karmic. Zaczynac zawsze od tej pelnej?

Milena Lubowicz

Zaczynanie karmienia zawsze od jednej piersi może spowodować, że w ogóle zaniknie w niej pokarm i będzie Pani mogła karmić tylko 1 piersią. Proponuję więc zaczynać od tej mniej wypełnionej, żeby stymulować laktację. Optymalnie byłoby karmić na zmianę-jedno karmienie z jednej, drugie z drugiej.
Pozdrawiam