Od których tabletek powinnam zacząć i ile powinnam i zażyć?

Witam, Jestem w 10 dniu cyklu. Kilka cykli wcześniej zażywałam Duphaston na wyregulowanie miesiączki jednak nie przyniósł on pożądanych efektów (miesiączka występowała po 10-15 dniach od zakończenia opakowania). Teraz lekarz przepisał mi Femoston. Kazał mi zażywać je z 5 dniową przerwą. Proszę o informację od których tabletek powinnam zacząć i ile powinnam i zażyć i kiedy powinno zrobić się przerwę w ich stosowaniu ....

Jest to HTZ, więc nie wiem dlaczego otrzymała Pani ten lek. Proponuję skonsultować jego przyjmowanie z lekarzem, który zleca leczenie. Nie wiem jaki jest problem klinicznie. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.