Od miłości do nienawiści do mamy

z miłości do nienawiści do mamy...po latach wykrzyczałem jej że ja biedy nie narobiłem a tyle pomagałem.sam jestem chory i brat ma padaczkę...teraz się nie odzywa.ojciec pił a po więzieniu ma żal że mu pomagam.zawsze żylismy w biedzie a nawet ze stomią musiałem pracować.rodzeństwo uciekło...jak z nią rozmawiać.???

Zachęcam do skorzystania z pomocy psychologa, psychoterapeuty. Pomoże zarówno zrozumieć i przepracować przyczyny trudności w relacjach rodzinnych, a także poprawić poczucie bezpieczeństwa, sprawstwa i samoakceptacji. Gdy upora się Pan wewnętrznie z targającymi Pana emocjami dotyczącymi rodziny pochodzenia, będzie Pan mógł zająć stanowisko w relacji z mamą i konsekwentnie je realizować.