od około 6msc borykam się z bólem kręgosłupa w odcinku lędźwiowym

Witam, od około 6msc borykam się z bólem kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Niecałe dwa miesiące temu zmieniłem prace na prace na kopalni przy wydobyciu gdzie dźwiganie ciężarów jest chlebem powszednim. Bóle zaczęły znacznie narastać i przechodzić do lewej nogi oraz ręki. Przez lekarza rodzinnego zostałem skierowany na badanie RTG gdzie stwierdzono kregozmyk II stopnia L5-S1 oraz wąskie otwory m-k L5-S1. Oczekuje na wizytę u specjalisty. Czego powinienem się obawiać ? Jakie powinno być moje postępowanie ? Za każda odpowiedz dziękuje. Pozdrawiam

Witam. Opis wskazuje na chorobę zwyrodnieniową kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Wskazane jest odciążenie tej okolicy, dźwiganie nie jest wskazane. Wskazana jest rehabilitacja medyczna, na którą prawdopodobnie pokieruje Pana specjalista. Pozdrawiam.