Od ponad 2 lat walczę z bólem kręgosłupa - co robić?

Mam 18. lat i od ponad 2. lat walczę z bólem kręgosłupa, kilka dni temu usłyszałam że któryś z kręgów w odcinku lędźwiowym uciska mi na rdzeń kręgowy oraz na nerwy, pani doktor ze szpitala w Bydgoszczy powiedziała że juz tylko neurochirurg może mi pomóc, co mam zrobić? boję się wylądować na wózku inwalidzkim, jestem na to za mloda. Bardzo proszę o poradę.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Zważając na Pani młody wiek wskazana jest pilnie konsultacja neurochirurga. Po badaniu fizykalnym oraz badaniach obrazowych może on wdrożyć odpowiednie leczenie operacyjne. Pozdrawiam.