Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 8 0 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

od ponad roku zmagam się z problemami z paznokciami u rąk

Witam, od ponad roku zmagam się z problemami z paznokciami u rąk. Robione były badania na grzybice, najpierw nie wyszło nic, później dermatofity. Nie radzę sobie juz z tym problemem, biorę fluconazole raz w tygodniu 150 mg, leczyłam je też laserowo, co bylo niemalym wydatkiem. Nadal jednak mam wrazenie, ze nie odrastaja zdrowe. Pani u której osttanio byłam zabronila mi malować je czymkolwiek oprócz odżywki przeciwgrzybiczej, tak też robię, ale ich stan jest nadal opłakany. Czy mogłabym na czas leczenia na odżywkę nakładać kolorowy lakier, żeby zminimalizować swój dyskomfort? psychicznie to dla mnie nie do wytrzymania, zwraca na siebie uwagę niesamowicie...
KOBIETA, 22 LAT 4 tygodnie temu

Leczenie grzybicy

Grzybica to choroba, która może atakować różne części ciała. Jak można się jej pozbyć? Na ten temat wypowiada się ekspert - Agnieszka Bańka-Wrona, lekarz medycyny estetycznej.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy