Od roku próbuję i nie mogę zajść w ciążę?

Prosze o pomoc !!!

Od roku czasu próbuję zajść w ciążę i za każdym razem kiedy myślę, że to będzie ten miesiąc zaraz pojawia się miesiączka dodam także, że mam już 6 letniego synka, ale jestem też po jednej usuniętej ciąży, co jest powodem że nie mogę zajść w ciążę.

Czy przez to, że była wcześniej usunięta ciąża??? W lutym tego roku widziałam się kilkakrotnie ze swoim ginekologiem miałam usunięta nadżerkę, ginekolog zapewniał, że wszystko jest ok przepisał mi kwas foliowy i powiedział "powodzenia". Martwię się czy jeszcze kiedyś będę mogła mieć dzieci???
Co mam robić? Czy powtórzyć jakieś badania? Proszę o pomoc!!! Na koniec dodam, że mam 26 lat !!!

Witam serdecznie.

Niestety przez internet nie jestem w stanie powiedzieć, co jest przyczyną problemów z zajściem w ciążę. Czas, który minął, rzeczywiście jest trochę niepokojący.
Zdecydowanie zalecałabym wizytę u lekarza ginekologa w celu wykonania całego panelu badań diagnostycznych.
Pozdrawiam.