Od trzech cykli mam bardzo obfite miesiączki ze skrzepami, jaka może być tego przyczyna?

Witam,
staramy się z chłopakiem o dziecko od 4 miesięcy, niestety jak dotąd się nie udało, a poza tym od trzech cykli nie obserwuję śluzu płodnego, wcześniej było go bardzo dużo, musiałam używać kilku wkładek przez kilka dni, a teraz nie ma go w ogóle, ponadto od trzech cykli mam bardzo obfite miesiączki ze skrzepami, jaka może być tego przyczyna?
Byłam u ginekologa 3 miesiące temu i stwierdził, że wszystko jest dobrze. Jestem załamana tym brakiem śluzu płodnego.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
jeżeli Pani była u ginekologa, to nie ma obaw o patologie w obrębie układu rozrodczego.
Dla kobiet mających problem ze śluzem poleca się preparaty zawierające olej z wiesiołka. Ponadto ważne jest odpowiednie nawodnienie, aby organizm mógł spełniać rolę wydzielniczą.
Może być również tak, że na zewnątrz nie obserwuje Pani śluzu płodnego, natomiast wewnątrz kanału szyjki może być przejrzysty, rozciągliwy, czyli płodny śluz.
Jeżeli pomimo tych zabiegów nadal będzie miała Pani wątpliwości, wskazana będzie kolejna wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam