Odbarczanie nerwu łokciowego przy zespole rowka nerwu łokciowego

Na koniec lipca miałam operację odbarczania nerwu łokciowego przy zespole rowka nerwu łokciowego. Teraz zaczęłam studia i dużo piszę, a oprócz tego temperatura jest bardzo niska każdego dnia, i mój łokieć bardzo boli praktycznie cały czas. Co mogę zrobić, aby pomóc swojej ręce?

Aleksander Ropielewski

Stosować zabiegi fizjo i fizykoterapii. Polecam kontakt z rehabilitantem. Do tego czasu miejscowo można stosować maści rozgrzewające i przeciwbólowe.