Odbarczenie worka oponowego i korzeni nerwów poziomu L4-L5

Witam.Jestem 2 tygodnie po odbarczeniu worka oponowego oraz korzeni nerwow pozimu L4-L5 i wyknaniu dynamicznej stabilizacji miedzykolczystej implantem DIAM.Niestety jest coraz gorzej,wraca mrowienie i dretwienieod stop do kolan(przed operacja az do pasa). Stosuje sie do zalecen fiziot.rowniez spaceruje troche z kijkami. Za miesiac mam rehabilitacje ok 3 tyg. Czy wyzej wspomniane objawy sa normalne podczas rekonwalescencji? Ile czasu po operacji powinny ustapic choc troche? Pozdrawiam. Stefan

Polecam zgłosić się na konsultację na oddział neurochirurgiczny gdzie wykonano zabieg, pozdrawiam