Odbarwienie skóry po stosowaniu maści Bedicort G

Dzień dobry, po 2 tygodniowej kuracji zmiany na twarzy maścią Bedicort G skóra dookoła zmiany lekko się odbarwiła. Czy powinnam się martwić ze odbarwienie się nie wyrówna we w miarę krótkim czasie? Czy wystarczy kilka godzin na słońcu?

Tego rodzaju odbarwienia zwykle ustępują samoistnie. Może to zająć nawet miesiąc - dwa, więc potrzebna będzie tylko cierpliwość.