Odbijanie a przytycie na brzuchu

witam cierpie na uporczywe odbijanie prawie caly czas tylko nie w pozycji lerzacej jestem osoba dosc nerwowa zadko mam zgage boli praktycznie zadnych mam wrazenie ze od kiedy przytylem troche na brzuchu objawy sie pogorszyly czy to moze byc z tym zwiazane czy tez z inna choroba bralem przez 2 miesiace gophrazol i nie bylo zadnej poprawy bardzo zerdecznie prosze o pomoc

Witam serdecznie. W obecnej sytuacji warto wykonać badanie gastroskopowe. Dopiero ocena górnego odcina przewodu pokarmowego pozwoli wnioskować co do przyczyny zgłaszanych dolegliwości.