Odbijanie, bekanie, ucisk w klatce piersiowej i wady serca

od jakiegoś czasu mam objawy : odbijanie , bekanie dławienie w klatce , w mostku , kłucia w klatce u góry i w plecach uczucie jakby cos mi zalegało w mostku u góry . Jestem po operacji serca od 1996 r niedomykalność zastawki aortalnej oraz mam tatchardie swierdzona ( jestem niskocisnieniowcem a puls w granicach 59-70 )mam dziwne objawy odczuwam także czasami szarpnięcia w okolicy klatki albo mostka i jakby cos mnie wypychało do góry przy tym mam uczucie bólu w mostku i gardle

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do gastrologa. Wskazane jest także wykonanie badania gastroskopowego.