Zapytaj lekarza

1 , 0 1 1 , 3 0 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Odbijanie, bóle brzucha, napady lęku

Witam serdecznie, Mam 23 lata. Od ponad 8 miesięcy walczę z problemami gastrologicznymi. W grudniu przebywałem w szpitalu ze względu na szybki spadek masy ciała, miałem wykonywaną gastroskopię, TK i USG - żadnych zmian (jelita niewidoczne - gazy). Co jakiś czas występują u mnie bóle brzucha (niezbyt silne). Oddawany stolec jest barwy brązowo-żółtej, dużo na nim śluzu. Oprócz tego codziennie walczę z bardzo usilnym odbijaniem. Przez cały ten okres jestem nerwowy i zdarzały mi się napady lękowe.
MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu

Czynniki ryzyka "świńskiej grypy"

Świńska grypa to choroba wirusowa. Szybko się rozprzestrzenia i może nawet rozwinąć się do rozmiarów epidemii. Obejrzyj filmik i dowiedz się, co przyczynia się do zachorowania na świńską grypę.

Być może - skoro wyniki badań nie przynoszą informacji o negatywnych zmianach - Pana problem ma bardziej naturę psychologiczną (niż somatyczną) i warto zwrócić się po pomoc do psychologa. Polecam skonsultować się z psychologiem, który po osobistej rozmowie będzie mógł postawić diagnozę i w razie potrzeby zaproponować Panu kroki zaradcze. Powodzenia!

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety