Odbijanie po posiłkach a usunięcie pęcherzyka żółciowego

Od ok.1 roku po posiłkach,,bekam,,.Ok 15 l. temu usunięto mi woreczek żółciowy. Ok.10 dni temu na ciele pojawiło się swędzenie dłoni i kolan a na drugi dzień wysypka na całym ciele. Kiedy się drapałam powstawały smugi/jakby ktoś mnie biczował/pogrubione do 3 milimetrów. Zażywam tabl. na cholesterol t.j ramikor 10mg,indix 1,5 mg,karnidin 10mg.Lek. derm.przepisał mi clemastinum wzf oraz asco-ruti-cal. Efekt jest mizerny. Lek. rodzinny i derm. nie potrafią określić co mi jest i nie dali skierowania

Dzień dobry,

Proszę zrobić badania krwi: - morfologia, AlAT, AspAT, bilirubina, która bada stan wątroby.
Często jej schorzenia tak właśnie się objawiają.

Proszę wprowadzić dietę łatwostrawną - eliminacyjną składającą się z er biały chudy, pieczywo pszenne/ graham, masło/ indyk, kurczak, marchewka. brokuł, seler, ziemniak, banan, jabłko, jogurt naturalny, kasza jaglana, ryż, ziemniak, kefir, mleko 2%.

Z wynikami zgłosić się do lekarza.

Pozdrawiam,
Aneta Kociołek