Odbijanie się jedzeniem i kwasem a leczenie refluksu

Witam mam 27 lat i od trzech tygodni odbijało mi się bezpośrednio tym co zjadłam i kwasem na refluks biorę goprazol max i teraz mi się odbija ,ale powietrzem co 45 minut nie mam zaparć bólu też nie tylko mi się odbija :( bardzo się boję ,bo cierpię na lęki nigdzie nie wychodzę teraz zaczęłam się odchudzać bo przy wzroście 156 ważę 94 kilo pomocy

Dzień dobry,

polecam dietę stosowaną przy refluksie oraz skorzystanie z pomocy dietetyka, który odwiedzi Panią w domu. Może warto pomyśleć o kontakcie z psychologiem w celu poprawy jakości Pani życia?

Pozdrawiam