Odbudowa zębów po stracie w wyniku urazu

Witam mój 15 letni syn stracił w wypadku dwie górne jedynki,dziś ortodonta zaproponował aby aparatem stałym ustawić dwójki w miejscu tych jedynek,co zapobiegnie usuwaniu czwórek bo jest tyłozgryz,czy jest to odpowiednia metoda? wcześniej była mowa o przygotowaniu do implantów

Jeżeli ma Pani wątpliwości,to najlepiej to skonsultować u innego ortodonty.Jeśli schemat leczenia potwierdzi się,to po zakończonym leczeniu ortodontycznym " dwójki,trójki,czwórki "odbudowuje się (korony,licówki) w taki sposób, że będą imitować prawidłowe siekacze i kły.