Odbudowa złamanego zęba

witam zlamal mi sie zab jedynka czy jest mozliowsc naprawy tego zeba ? odbudowa lub cos w tym stylu powiem od razu ze chodzilo by mi o zabieg z tanszych poniewaz na drogie mnie nie stac

Jest wiele możliwości odbudowy estetycznej takiego zęba. Jeśli chodzi o aspekt pieniężny, dużo zależy ile zęba się ułamało a ile pozostało - czy trzeba leczyć kanałowo czy wystarczy odbudowa z wypełnienia kompozytowego.