Odchody poporodowe w 8. tygodnie po porodzie

Witam, jestem 8 tyg po cesarskim cięciu, na wizycie kontrolnej po porodzie lekarz stwierdził, iż wszystko jest w jak najlepszym porządku. Moje pytanie dotyczy odchodów poporodowych - czy to możliwe że jeszcze mogą się pojawiać ? Zaznaczam, że mają one kolor żółty, ale nadal są.

Lek. Tomasz Budlewski

raczej już ich nie powinno być. proponuję ponownie udać się do lekarza ginekologa.