Odchudanie i redukcja skóry na brzuchu po porodzie

jak szybko schudnąć po porodzie i jak zredukowac skóre na brzuchu ktora zostaja po ciazy ?

Witaj,
przede wszystkim musisz wzmocnić mięśnie brzucha, które nadadzą ciału sprężystość. W zależności od kondycji możesz robić brzuszki, ćwiczyć z Chodakowską lub zwyczajnie napinać mięśnie brzucha przez 3-5 sekund. Warto zwrócić uwagę na prawidłowe odżywianie się z ograniczeniem cukrów prostych i tłuszczu pochodzenia zwierzęcego. Trzeba wyrzucić z jadłospisu wszystkie produkty przetworzone, o niskiej jakości żywieniowej. Zachęcam do działania kompleksowego, dodatkowo możesz zainwestować w masaże (pobudzą perystaltykę jelit oraz uelastycznią skórę oraz w dobrej jakości krem). Pamiętaj jednak, iż same kosmetyki bez ruchu i odpowiedniej diety wiele nie zdziałają.

Pozdrawiam,
Monika biziel
biziel.dobrydietetyk.pl