Odchudzać się?

Dzień dobry! Mam 13 lat, 165 cm i 59 kg. Nie mam pojęcia czy jest to odpowiednia waga. Jestem osobą raczej grubokościstą. Noszę rozmiar M. Problemem pozostają moje uda, które są większe od reszty ciała.
13 LAT ponad rok temu

Witam.

Twoja masa ciała mieści się w normie. Niemniej nie zaszkodzi, jeśli będziesz ruszała się więcej w związku z wakacjami i zdecydowanie nie podejmuj odchudzania.

Jesteś jeszcze bardzo młoda, Twój organizm się rozwija i potrzebuje do tego procesu źródła energii. Jeśli martwisz się swoją sylwetkę - porozmawiaj z rodzicami.

Pozdrawiam