Odchudzanie 10 kg i wybór diety

Jestem 34 latka mam dziecko 175 cm I ok 79-80 kg I chciałbym zrzucić około 10 kg na jaka diete powinnam przejść aby to osiągnąć cwicze ok 3- 4 razy w tyg mam jednak problem z ograniczeniem slodyczy I słonych przekasek a mimo wszysto staram sie ich nie jesc .Także nie jem jasnego pieczywa ograniczyłam potrawy smażone do prawie 0 wykluczylam olej staram się jesc owoce warzywa moja waga jednak spada bardzo bardzo wolno lub wcale I zaczynam czuć że nie dam rady schudnąć jaka dieta jest dla mnie ?

Witam! Ubytek masy ciała powinien mieścić się w granicy 0,5-1,0 kg tygodniowo. Dokładne, indywidualne zalecenia żywieniowe mogą być podane po zebraniu wywiadu żywieniowo-chorobowego. Polecam zastosować zasady prawidłowego żywienia i na stałe wprowadzić je do swojego życia. Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie www.diet-coaching.xaa.pl zapraszam do jej odwiedzenia oraz zadawania pytań. Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

Odchudzanie p[owinno być spokojne i powolne oraz wiązać się ze stałą zmianą nawyków żywieniowych. Szybka utrata wagi nie prowadzi do niczego dobrego a tylko zaburza metabolizm.