Odchudzanie 15-latki

Dzień Dobry! Moja córka ma 15 lat, 163 cm wzrostu oraz waży 54 kg. Bardzo by chciała schudnąć do równej wagi 50 kg. Niestety nie stać mnie na wizytę z nią u dietetyka. Dodam, że jest słabo aktywna fizycznie jedynie gdy na dworze jest ciepło najczęściej maj-październik jeździ na rowerze ale to tak tylko dla przyjemności, do koleżanki czy po wsi, na inny wysiłek fizyczny nie może sobie pozwolić, ze względu na chorą nogę.Co mogę jej podawać do jedzenia aby osiągnęła wymarzonego celu?

Witam!

Odradzam stosowania diety redukcyjnej. Pani córka jest w wieku dojrzewania i potrzeba jej wystarczającej energii i składników odżywczych do prawidłowego rozwoju. Zachęcam jednak do przestrzegania zasad racjonalnego żywienia i podejmowaniu aktywności fizycznej.

Po przepisy i wskazówki dietetyczne zapraszam na moją stronę http://diet-coaching.xaa.pl/

Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska

Witam,

odradzałabym odchudzanie. Córka ma prawidłową wagę. Jedyne co można zrobić to zadbać o odpowiednią aktywność fizyczną, dzięki której córka będzie się lepiej czuła w swoim ciele, a także skóra nabierze jędrności.

Pozdrawiam
Ewa Ceborska
p.s. a tymczasem zapraszam na nasz FB gdzie znajdzie Pani dużo zdrowych i lekkich przepisów: www.facebook.com/FoodDiet