Odchudzanie a brak wolnego czasu

Witam, mam 21 lat, waże 65 kg i mam 165 cm wzrostu. Pracuje w szklarni przy kwiatach za granicą od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 17. Przerwy mam o 9:30, 12:30 i 15:00. Jak powinnam się odżywiać aby zrzucić parę kilogramów? Kiedyś prowadziłam aktywny tryb życia, chodziałam na siłownie i zdrowo się odżywiałam. Teraz nie mam na to czasu :( W pracy opycham się chlebem przez cały dzień a po powrocie o 18 obżeram się na noc świństwami :( Proszę o pomoc w dobraniu jakiejś diety :(

Pozdrawiam

Witam,
Najważniejsze w procesie odchudzania jest regularne spożywanie posiłków, aby organizm uruchomił rezerwy (z tkanki tłuszczowej) oraz nie wstępowały napady głodu (wieczorem) oraz ochota na podjadanie w ciągu dnia.
W czasie Twojej pracy wstępują przerwy o stałych porach więc nie ma przeszkód w regularnym spożywaniu posiłków. Ponadto wieczorem zamiast obiadać się "świństwami" zrób sobie obiado-kolacje -najlepiej na ciepło.
Pozdrawiam,
Aneta Kościołek