Odchudzanie a ćwiczenia na rowerku stacjonarnym

ile trzeba ćwiczyć na rowerku stacjonarnym by suchdnąć ale nie umięśniać nóg ??? na jakiej skali jeździć??

Witam! W celu spalenia tkanki tłuszczowej polecam regularny trening o średniej intensywności i dłuższym czasie trwania (jednorazowo najlepiej powyżej 30 minut). Po porady żywieniowe odsyłam na stronę www.diet-coaching.xaa.pl
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska