Odchudzanie a dobre wyniki badań krwi, tarczycy, hormonów

Mam ogromny problem z nadwagą. Próbowałam już klikunastu diet, ćwiczyłam praktycznie każdego dnia około 1,5 h. Jadłam w odstępach 3 godzin, piłam 3 l wody dziennie. Zero słodyczy, fastfoodów itp. Dużo warzyw, owoców.. Przeszłam badania krwi, tarczycy, hormonów.. Nie wiem co mam już z tym robić. Boję się że przytyję jeszcze.. Mimo że dalej ćwiczę... Mam 164 cm wzrostu przy wadze 72 kg..

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Przez te " kilkanaście diet ", może mieć Pani zaburzony metabolizm. Są badania które potwierdzają, że wysiłek codzienny 1-1,5h zapobiega efektowi jo-jo. Pozdrawiam