Odchudzanie a nie spożywanie posiłków wieczorem

Czy to, że nie nigdy nie jestem co najmniej 3 godziny przed zaśnięciem, to dobry pomysł w kontekście schudnięcia? Może przestać jeść o tej magicznej 18-stej? Chodze spać ok. 23 - 24, jem ok. 19 - 20.
ponad rok temu

Witaj,
Jeśli posiłki w ciagu dnia jesz regularnie, a wieczorem nie jesz za cały dzień, to spożycie kolacji o 18-19 w dużym stopniu nie wpłynie na odchudzanie. Ponadto ważne jest aby porcja była mała i abyś nie był głodny. Pozdrawiam, Aneta Kościołek