Odchudzanie i alergia na gluten

Witam Mam 18 lat, 67 kg i 166 cm Chcialbym bardzo schudnąć podczas tych 3 tygodni. Chodzę na siłownie, biegam czasem i jeżdżę na rolkach. Widzę efekty po nogach ale nie po brzuchu. Mam uczulenie na gluten i tu jest problem. podczas dnia przestrzegam sie zdrowej diety ale jak nadchodzi wieczór to zaczynam robic sobie kanapki z białego chleba, słodycze, płatki z cukrem. Jak mogę sobie poradzić z tym?! Nie chcę źle skończyć..

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

witam,
W Pani przypadku konieczna jest konsultacja indywidualna.
zapraszam pod e-mail
ulewicznatalia@gmail.com

Witam Proponowałabym udać się do dietetyka który ułoży indywidualną dietę.
Pozdrawiam
monika konieczna
twojdietetyk11@wp.pl

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska