Odchudzanie i ataki głodu

Przy wzroście 165cm ważę 68kg. Wiem że to bardzo dużo. Trenuję siatkówkę. Odchudzam się już bardzo długo. Ale im dłużej się odchudzam tym więcej tyję. Aż 8kg na rok. Boję się że dojdę do 100. Często robię sobie głodówki, ale kończą się one na następny dzień i wtedy potrafię zjeść WSZYSTKO co jest w domu. Mogę jeść jeść i nie czuć że jadłam. Bardzo się boję tych napadów. Dodatkowo biorę tabletki przeczyszczające żeby schudnąć. Jak zaprzestać tym atakom głodu? Przez nie strasznie tyję i boję się.

Witam serdecznie! Pani masa ciała mieści się w normie. Dodatkowo jeśli Pani systematycznie trenuje, powinna Pani posiadać więcej tkanki mięśniowej niż tłuszczowej (co jest zadowalające). Dokładny stan kondycji organizmu da analiza składu ciała (przy pomocy specjalistycznej wagi diagnostycznej). Napady głodu najprawdopodobniej są powodowane przez wcześniejsze restrykcje żywieniowe. Proponuję udać się na bezpośrednią wizytę do dietetyka lub psychodietetka. Zapraszam na www.diet-coaching.xaa.pl
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

Witam, Aby odkryć przyczynę przybierania masy ciała w Pani przypadku, niezbędne jest przeprowadzenie dogłębnej analizy. Zapraszam do kontaktu: m.rapacka@dietanamiare.pl Pozdrawiam i czekam na informacje :) Magdalena Rapacka

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Proszę spożywać regularnie co 3 godziny 5 posiłków dziennie, za 3 tygodnie napady głodu powinny ustąpić. Proszę tez więcej nie robić głodówek - Pani trenuje, wiec musi Pani jeść.