Odchudzanie i bieganie oraz sposoby na przyspieszenie metabolizmu

Trzy lata temu po kuracji na niedoczynność tarczycy przytyłam do 72kg i tyle ważyłam do X 2014r. Od kiedy studiuję, biegam na zajęcia, prawie zupełnie przestałam jeść. Moj dzień zazwyczaj ogranicza się do śniadania, piję też wyciskane soki, przez to schudłam do 60kg (muszę podkreślić, że miewałam napady wilczego głodu). Czy dam radę jeść zdrowo? Jak podkręcić metabolizm, który jest w tragicznym stanie? Może uda mi się jeszcze zadbać o siebie (wiem, że mogę wyglądać). Zaraziłam sie bieganiem.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska