Odchudzanie i praca zmianowa

Odchudzanie 38 lat wzrost 186 waga 108 kg chciałbym zrzucić brzuszek nie pije nie palę pracuje w systemie 3 zmianowym 250 godzin miesięcznie po 8 do 12 godzin dziennie same kanapki jem tylko w weekend robię obiad przez cały tydzień to tylko kanapki i zupa u mnie noc to często rano jest jak przyjdę po pracy to zjadam i idę spać. Do pracy jeżdżę rowerem w pracy jest jak w saunie 45 stopni może zastosować jakieś suplementy tylko coś w stylu zielona kawa czy Kwas chlorogenowy CGA

Niestety Pana tryb życia i sposób odżywiania nie sprzyjają szczupłej sylwetce. Ponieważ Pana masa ciała może być spowodowana częściowo zaburzeniami rytmu dobowego sugerowałabym zastosowanie melatoniny w postaci suplementu diety. Jest to substancja wydzielana w związku ze snem nocnym i praca w systemie na noc (szczególnie z wahaniami pory pracy i snu) powoduje zaburzenia w jej wydzielaniu, a to z kolei wpływa na gromadzenie tkanki tłuszczowej. Dlatego suplementacja melatoniną może wspomóc regulację masy ciała. Niestety bez prawidłowej, urozmaiconej i opartej na wartościowych składnikach diety też się nie obędzie. Polecam udać się do specjalisty, który pomoże Panu opracować taki system żywienia, który będzie dla Pana możliwy do zrealizowania, a jednocześnie pomoże zrzucić nadmiarowe kilogramy i wpłynąć korzystnie na stan zdrowia.

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska