Odchudzanie i stosowanie herbaty Slim Figura

Witam! Mam 18 lat, 164 cm i ważę 63 kg. Bardzo bym chciała dowiedzieć się co mogę zrobić by schudnąć. Lekarze twierdzą, że mam lekką nadwagę. Kupiłam i pije herbatę slim figura spalanie do tego zaczynam ćwiczyć. Co jeszcze mogę robić? nie jem słodyczy ani tłustych potraw. Nie potrzebuje od was rozkładu co ile jeść i ile pić bo już się o tym właśnie tu naczytałam. Jestem załamana.Proszę o pomoc

Witam serdecznie,

Nie polecam herbatek typu Slim Figura itp które najczęściej nie działają na spalanie tkanki tłuszczowej i moim zdaniem to tylko niepotrzebne wydawanie pieniędzy. Popieram zaś aktywność fizyczną, stanowi ona 30 % sukcesu w walce z nadmiernymi kilogramami. Ważne aby ćwiczenia były systematyczne. Pisze Pani że nie potrzebuje rad na temat odżywiania i ilości wypijanych płynów, ale właśnie prawidłowo zbilansowana dieta oraz regularność posiłków do droga do celu!! Nie ma innego zdrowego sposobu na odchudzanie. Tylko poprawna dieta przyniesie długotrwałe efekty a przecież herbaty na spalanie nie będzie Pani piła do końca życia... Proponuje zgłosić się do dietetyka który ułoży odpowiedni jadłospis i wesprze Panią w procesie odchudzania.

W razie dodatkowych pytań lub chęci spotkania czy rozmowy na temat diety zapraszam na konsultację dietetyczną lub zachęcam do kontaktu
tel 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
dietetyk