Odchudzanie i wprowadzenie odżywki dla sportowców

Witam! Od 3 tygodni odchudzam sie. Codziennie chodze na siłownie (kazdego dnia inna partia miesni).Ddo tego dwa razy w tygodniu chodze na basen. Waga stopniowo spada, aktualna to 104kg przy wzroscie 171cm. Oczywiscie dieta jest, jednak nie jest to jakas profesjonalna, jem posilki gotowane na parze, wedliny drobiowe, ciemny chleb, ryze, kaszy. Od przyszlego tygodnia chce wprowadzić do tego wszystkiego białko TREC Whey 100. Czy to pomoze w zrzuceniu wagi oraz w rozpoczeciu kształtowania miesni?

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

Witam,
Uwazam, ze w tym przypadku jest zbedne.
Miesnie kształtuje Pani cały czas, ale nie da sie robic rzezby, miesni i redukowac tkanki tłuszczowej.
Teraz musi sie Pani zająć redukcja tkanki tłuszczowej, dopiero pozniej budowaniem. Na ten moment powinna Pani baazowac na zdrowej diecie i pełnych produktach. Białko jest zbedne.
Zachecam do dopracowania diety pod okiem dietetyka.
Zapraszam do konsultacji!