Odchudzanie na diecie ujemnych kalorii

Witam mam pytanie czy to prawdą ze schudnąć na diecie ujemnych kalorii czyli warzywa owocne pragnę schudnąć tylko nie stać mnie ną wizytę u dietetyki mam 170cm wzrost wagą 76kg proszę o pomoc wszystko zabiera się na brzuch wielki brzuch mam

Proszę nie robić dziwnych eksperymentów. Koszt jednej konsultacji u dietetyka to ok. 100 zł - chyba niewiele w porównaniu z kosztami odchudzania się , efektu jojo i tak w kółko. Nie można sie odchudzać głodząc się i jedząc sałatę. Trzeba dostarczyć wszystkie składniki, których organizm potrzebuje. To się nazywa zbilansowana dieta.
Jeśli będzie Pani jadła przez jakiś czas tylko owoce i warzywa, to po takiej diecie zacznie Pani jeść za duzo - po okresie głodowania.