Odchudzanie od roku a ingerencja nauczycieli i psychologa szkolnego

Od roku się odchudzam.Na początku ważyłam 50 kg przy wzroście 157 i chciałam 45 teraz mam te 45 kg i chce mieć 40 bo nie widać tego po mnie.W szkole nauczyciele ciągle się do tego wtrącaja i uważają że nie mam kontroli nad tym co robię a ja zapisuje sobie codziennie ile waże i co jem i ile to kalori na dzień.A psycholog szkolny robi ze mnie anorektyczke jak ja żadna anorektyczka nie jestem.Denerwoje mnie to że się tak wtrącaja i ciągle mówią że mam iść do psychiatry.Jak ich przekonać że jest ok

Warto przekonać/sprawdzić przede wszystkim siebie i udać się na konsultację do psychiatry. W przypadku anoreksji najczęściej osoba chora nie ma świadomości problemu.....

Witam. Może tak, że jak by poszła Pani do psychiatry a ten uznał by, ze jest w porządku, to mogłaby im to pani powiedzieć. Chyba, że okazałoby się inaczej, to trzeba zaczać się zastanawiac. Przyznam, że przy 157 cm wzrostu waga 45 jest lekko zaniżona, a co dopiero 40 kg. Może rzeczywiście coś zaczyna sie dziać a u siebie samej trudniej dostrzec to, osoby z zewnątrz mogą wiecej widzieć.
Tak na marginesie nie zgadza mi się wiek pani napisany z treścią.