Odchudzanie po ciąży i przy nadwadze

Witam. Mam ogromy problem, borykam się z nadwagą. Masę razy podchodziłam już do tego aby schudnąć, na marne. Po dwóch, trzech dniach i tak skończyło się to opychaniem chipsami i czekoladą. Nie mogę się oprzeć... Pół roku temu urodziłam dziecko, w ciąży przytyłam aż 23kg. 10kg spadło po urodzeniu lecz 13 zostało. Mam 173cm wzrostu i ważę 83kg. Nie karmie piersia, czytałam ostatnio o środku wspomagającym odchudzanie o nazwie novoslim, zastanawiam sie nad kupnem. Mogłaby Pani coś na ten temat

Witam, przede wszystkim musi Pani zamienić czekoladę na inne zdrowe i słodkie składniki diety. Teraz jest to ułatwione, gdyż mamy lato więc polecam owoce, które teraz są szczególnie słodkie i pełne słońca. Może je Pani jeść w każdej ilości byle do 17 żeby cukier nie odkładał się podczas snu w postaci tłuszczu. To powinno pomóc z opychaniem się czekoladą. Jeśli chodzi o chipsy to głównie nawyk i głowa najlepiej po prostu ich nie kupować. Jeśli jest Pani zainteresowana spersonalizowaną dietą zapraszam do kontaktu: marta.scibisz@gmail.com

Witam serdecznie
podjadanie to ogromny problem ale jak bardzo czegoś pragniemy w tym przypadku zrzucić pare kilo to jest to do zrobienia. Przede wszystkim musi Pani jeść 5 posiłków dziennie to zminimalizuje efekt napadów głodu. Posiłki powinny być dobrze zbilansowane - w tym mogę pomóc zapraszam - 501721253 lub dobradieta@interia.pl.
Zapraszam też na mojego fanpage na fc "dobradieta cżestochowa" tam może się Pani zapoznać z ciekawostkami na temat dobrych nawyków żywieniowych. Jeśli ma Pani ogromną ochotę na słodkie może trzeba by było włączyć suplementację magnezem i chromem.
W razie pytań służę pomocą,
a co do preparatów odchudzających to co będzie jeśli Pani odstawi??
Pozdrawiam
dr Kasia Karpińska