Odchudzanie przez wakacje

Mam 13 lat, 150 cm wzrostu i jakieś 48-49 kg wagi. Przyjadę z wakacji 24 lipca. Przez cały lipiec i sierpień chcę schudnąć, głównie ze względu na to, że idę do gimnazjum i chcę dobrze wypaść, a tam będzie basen. Niby dobrze waże, ale jednak mam trochę ciałka i tłuszczku. Mam dość duży brzuch. Chcę po przyjeździe znad morza codziennie robić tak: 1. 6 Waidera 2. Skakanka 500 do 3000 podskoków (będę stopniowo zwiększać) 3. Pilates (chyba, bo te ćwiczenia są dość nużące) 4. No i nie będę jeść słodyczy, pić wodę, nie podajadać między posiłkami (już teraz tak robiłam i troszeczkę schudłam) Czy schudnę przez miesiac? Jeśli tak, to ile? Czy 6 Waidera jest naprawdę skuteczna? Jakie inne ćwiczenia Pani poleca?
13 LAT ponad rok temu

Witam,

Przede wszystkim powinnaś zadbać o:
- uregulowanie pór posiłków - jadać regularnie, często, lecz jednocześnie się nie objadać (optymalnie 5 posiłków, co 3 godz. każdy)
- systematyczne podejmowanie aktywności fizycznej - sprzyjają temu wakacje
- wystrzeganie się: fast-foodów, słodyczy, kalorycznych przekąsek
- stosowanie się do zaleceń zawartych w Piramidzie IŻŻ: http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci
Przykładowe ćwiczenia znajdziesz na www.abccwiczenia.pl
Najlepiej jednak, gdyby mógł Cię skontrolować instruktor (może są jakieś zajęcia organizowane przez szkołę do której uczęszczasz?)
Pamiętaj, aby wszelkie działania konsultować z rodzicami.
Pozdrawiam

P.S
Nie polecam odchudzania, lecz stosowanie zasad zdrowego odżywiania.