Odchudzanie przy 170 cm wzrostu do 42 kilogramów

mam 170cm wzrostu i ważę 48kg. Pamiętam, jak jakiś czas temu ważyłam 42kg. Teraz mam kontrole posiłków... chciałabym szybko schudnąć do 42kg. Proszę o pomoc. Jestem w stanie zrobić wszystko. Mam słaby metabolizm. Wszystko co zjem odkłada się. Błagam o pomoc. Lena

Dzień dobry,

Pani Leno,

42 kg to jest o wiele za mało! Taka waga przy wzroście 170 cm, zagraża zdrowiu i życiu.
Spada odporność organizmu, zaczynają zanikać mięśnie, wstępują zaburzenia hormonalne, zwiększa się ryzyko osteoporozy oraz może nawet dojść do zmniejszenia objętości mózgu.

Powinna Pani zgłosić się do lekarza po skierowania na badania oraz psychologa, gdyż wstępują u Pani zaburzenia odżywiania.