Odchudzanie przy chorych nerkach

Mam 154 cm wzrostu i ważę 65 kilogramów, chciałabym zrzucić 10 kilogramów. Mam poważnie chore nerki i lekarz zakazał mi ćwiczeń. Nie wiem co zrobić, by schudnąć i nie obwisnąć. Pomocy :C

Anna Porada Dietetyk, Wrocław

Może się Pani odchudzać, z tym że wyłącznie pod opieką dietetyka. Spadek masy ciała będzie bardzo powolny ale trwały. Proszę pamiętać, że w Pani przypadku nie wchodzi w grę dieta białkowa.