Odchudzanie przy figurze gruszki

Mam 166 cm, ważę 55 kg i chciałabym schudnąć. Mam figurę gruszki czyli małe piersi, masywne uda, odstającą pupę i w miarę płaski brzuch. Chciałabym najbardziej schudnąć z ud i pozbyć się małej oponki na brzuchu gdy siadam oraz zmniejszyć trochę biodra. Od tygodnia staram się jeść do 1000 kalorii i ćwiczyć rano jakieś 20 minut. Polecacie jakieś ćwiczenia, dzięki którym zmniejszę trochę uda i brzuch, a nie schudnę z piersi? Wiem, że waga jest ok, ale pomimo to chce schudnąć, więc proszę o pomoc

Witam,

nie potrzebuje Pani diety odchudzającej. Jedyne, co bym polecała to treningi mające na celu kształtowanie sylwetki (najlepiej typu ABT, czyli na pupkę, uda i brzuch). Może Pani ich poszukać łatwo w internecie. Jest bardzo duży wybór.

Pozdrawiam
Ewa Ceborska
p.s. zachęcam do polubienia naszego FB, gdzie publikujemy różne dietetyczne przepisy https://www.facebook.com/FoodDiet