Odchudzanie przy kamicy pęcherzyka żółciowego

Witam mam 37lat.jakie ćwiczenia mogę stosować aby schudnac z brzucha porośniętego tłuszczem.dodam ze mam astmę ale lekarz powiedział ze mogę uprawiać sport. I mam kamicę woreczka zolciowego więc z ta kamica to nie wiem czy mi sport nie zaszkodzi.noi jakie to cwiczenia

Oczywiście w przypadku kamicy zwłaszcza w Pani wieku wymagane jest leczenie operacyjne. Co do ćwiczeń odchudzających najlepiej w tej sprawie skonsultować się z trenerem indywidualnym, którego np. można spotkać w każdej siłowni czy sali fitness. Kamica pęcherzyka żółciowego czy niewielka astma nie jest przeciwwskazaniem do wykonywania jakichkolwiek ćwiczeń fizycznych.