Odchudzanie przy PCOS i insulinooporności

Witam mam pytanie co lekarz sądzi o tym preparacie CGA800 rozmyślam nad kupnem ale czy ja wim że schudnę jestem chora na pcos i mam insulinoodporność diety i ćwiczenia mi nie pomagają jak mam schudnąć żęby osiągnąć wymarzony cel czyli zajść w ciążę ? Joanna

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Ruch i dieta są najlepszym sposobem na utratę wagi.
Większość pacjentów trzymając się zaleceń chudnie.
Może warto skontaktować się z dietetykiem, który ustali odpowiednią dla Pani kaloryczność i dobierze porcję ruchu?

Pozdrawiam serdecznie