Odchudzanie przy stosowaniu Setaloft 50mg

Witam, mam 18 lat od 3 lat biore Setaloft 50mg, w tym czasie duzo przytylam nie potrafie okreslic ile ale sporo mysle ze tak z 15 kg. W dawne ubrania sie nie mieszcze, apetyt mam duzy przewaznie wieczorami, jadlabym i jadla cale wieczory. Chce schudnac, czy dam rade biora Setaloft czy musze odstawic i dopiero schudne. Prosze o porade, pozdrawiam cieplo. Monika

Witam
Nie napisała Pani z jakim problemem Pani się zmaga.
Przede wszystkim należy uporać się z dolegliwościami,
które Pani leczy już od 3 lat.
W leczeniu chorób, na które stosowany jest setaloft,
oraz ich konsekwencji, najlepsze efekty przynosi
leczenie farmakologiczne połączone z psychoterapią.
Podczas psychoterapii leczy się nie tylko objawy choroby,
ale również dociera się do przyczyny problemu
i znajduje się sposób jego rozwiązania.
Gdyby chciała Pani porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam serdecznie

Witam,
bardzo często przy tego typu lekach pojawia się problem nadmiernego jedzenia a później nadwaga i otyłość. Chodzi tu jednak głównie o samozaparcie - jeśli zdecyduje się Pani na redukcję wagi i wystarczająco się Pani zmotywuje to jak najbardziej pani schudnie ( ciągle biorąc Setaloft).

Ostatnio moja pacjentka która wiele lat leczy się psychiatrycznie i po lekach sporo przytyła - wróciła do wagi sprzed lat ( z rozmiaru 44 do 40 a może i 38).

Potrzebna będzie zmiana stylu życia - ćwiczenia, inne jedzenie i nie podjadanie wieczorami. Da się, a nawet trzeba! Lecząc jedną chorobę można wpaść w sidła drugiej, bo przecież nadwaga i otyłość korelują z zachorowaniem na nowotwory, choroby serca itp

Pozdrawiam
http://poradnialubczyk.pl/