Odchudzanie przy wahaniach wagi

Witam mam problem. Niedawno z niewiadomych mi przyczyn bardzo szybko przytyłam i miesiąc temu zaczęłam się odchudzać. Codzienny ABS, codzienne spacery conajmniej godzinne i pływanie przynajmniej raz w tygodniu. Do tego dieta, ograniczyłam tłuszcze i nie przekraczam 1200kcal dziennie. Dziś miałam pierwsze ważenie, bo postanowiłam sobie, że będę ważyć się co miesiąc aby nie zwariować. Miałam jasno określony cel -4kg na miesiąc. Okazało się, że nie schudłam nic, waga ani drgnęła.

Witam.Proponowałbym sprawdzić cukier oraz tsh,warto by było udać się do dietetyka który przeanalizowałby sposób żywienia.
Pozdrawiam